silownia_30
Dodane 27 czerwca 2015 · Posted in Aktualności, Aktualności klubowe

Czerwiec to gorący okres dla zawodników i klubowiczów nie tylko z powodu aury pogodowej. W tym roku hucznie obchodzimy okrągły jubileusz – 30 lecie istnienia TKKF „Azory” Kraków! Od 30 lat nasz klub kształtuje i wspiera zawodników sportów siłowych i sylwetkowych (kliknij by przeczytać więcej o klubie). Klub jednak nie powstał by bez zaangażowania Prezesa Krzysztofa Piwowara, który również w tym tygodniu obchodził swoje 60 urodziny. Prezesowi dziękujemy za niezmiennie pozytywną postawę, pomoc i wsparcie. Życzymy jemu i sobie (całemu klubowi!) dalszych sukcesów nie tylko w zawodach ale też w kształtowaniu sportowej postawy członków TKKF!

Korzystając z okazji do świętowania uruchamiamy dla Was nową stronę internetową klubu. Zaczynamy z podstawowymi informacjami przydatnymi dla klubowiczów i zawodników. Z czasem strona będzie się zapełniać bieżącymi informacjami i galeriami.

Wszystkich zawodników, którzy nie pojawili się w spisie na stronie prosimy o przesłanie informacji i zdjęć pod adres tkkfazory@gmail.com