g2384
Dodane 14 maja 2019 · Posted in Aktualności

Lista zgłoszeń na dzień 13.05.2019r godz. 14.30

1 Aleksandra Łukasik TKKF Azory Kraków Bikini fitness kobiet – open
2 Angelika Kaniowska KS IronBody Lublin Bikini fitness kobiet – open
3 Julita Koper TKKF Azory Kraków Bikini fitness kobiet – open
4 Katarzyna Stankiewicz MTKKF Lidzbark Warmiński Bikini fitness kobiet – open
5 Marta Modrzewska KS Michael Warszawa Bikini fitness kobiet – open
6 Marzena Bieniek TKKF Azory Kraków Bikini fitness kobiet – open
1 Beniamin Szczygieł KS Strong Life Czechowice Dziedzice Classic physique mężczyzn – open
2 Hubert Lejk Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Classic physique mężczyzn – open
3 Piotr Domagalski Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Classic physique mężczyzn – open
1 Dawid Buchczyk KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn – open
2 Krystian Studenny Stow. Sportowe Gorzów Fitness plażowe mężczyzn – open
3 Krzysztof Bober KS Tęcza-Społem Kielce Fitness plażowe mężczyzn – open
4 Krzysztof Cios KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn – open
5 Łukasz Kucharczyk KS IronBody Lublin Fitness plażowe mężczyzn – open
6 Maciej Czechowicz TKKF Azory Kraków Fitness plażowe mężczyzn – open
7 Marcin Maćkowski LKS Pomorzanin Nowogard Fitness plażowe mężczyzn – open
8 Mateusz Dylon KS IronBody Lublin Fitness plażowe mężczyzn – open
9 Mateusz Jędrzejczyk TKKF Azory Kraków Fitness plażowe mężczyzn – open
10 Mateusz Kordaszewski TKKF Azory Kraków Fitness plażowe mężczyzn – open
11 Mateusz Świderski KS Fitness Klub Aplauz Warszawa Fitness plażowe mężczyzn – open
12 Radosław Kozdrach KS Strong Life Czechowice Dziedzice Fitness plażowe mężczyzn – open
13 Robert Morawiec TKKF Azory Kraków Fitness plażowe mężczyzn – open
14 Roland Rozumek Infiniti Kędzierzyn Koźle Fitness plażowe mężczyzn – open
15 Sebastian Łoń UKS Sandow Legionowo Fitness plażowe mężczyzn – open
1 Maciej Karpiński Stowarzyszenie Violetta Bydgoszcz Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
2 Mateusz Stypuła TKKF Azory Kraków Kulturystyka klasyczna mężczyzn – open
1 Dariusz Pobiega TKKF Azory Kraków Kulturystyka mężczyzn – open
2 Kamil Niszczyk KS Tęcza-Społem Kielce Kulturystyka mężczyzn – open
3 Mariusz Kwolek KS Strong Life Czechowice Dziedzice Kulturystyka mężczyzn – open