17474827_1529711750372144_731900039_n
Dodane 22 marca 2017 · Posted in Aktualności

W niedzielę nasz klub wystartował w Pucharze Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc, jednocześnie były to eliminacje do Mistrzostw Świata na Litwie.  Tkkf Azoty reprezentowany był przez czterech zawodników:

Magda Zapiór – kat. 57 kg, która zajęła 3 miejsce z wynikiem 62,5 kg i zaliczyła wszystkie podejścia, były to jej pierwsze zawody od ponad pięciu lat.

Jadwiga Radwańska –  kat. 63 kg, która wygrała swoją kategorię wagową oraz kategorie weteranów,
wynik 105 kg.

Adam Balawajder – kat. 74 kg, który wgrał swoją kategorię wagową z wynikiem 220 kg (niestety nie udało mu się dwukrotnie zaliczyć ciężaru 230 kg).

Marcin Karkula – kat. 105 kg , który zajął 2 miejsce z wynikiem 250 kg, zaliczone w ostatnim podejściu, napędzając nam strachu.

Serdeczne podziękowania dla trenera Krzysztofa Piwowara za pomoc z koszulkami i ciężarami.
Informujemy że wszyscy zawodnicy zostali zgłoszeni na Mistrzostwa Świata. Następny start 22 kwietnia w Pucharze Polski Klasycznym w Kielcach, jednocześnie będzie to eliminacja do Mistrzostw Europy w Finlandii.