Bartosz 2013
Dodane 4 listopada 2013 · Posted in Aktualności, Sukcesy naszych zawodników

Dnia 28 września 2013 r. w Tarnobrzegu odbył się  XII Nadwiślański turniej w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym „BARTOSZ 2013″ Na którym barwy TKKF „Azory” reprezentowali:

 

Szczepanik Dorota kat. 84 kg – Seniorka, Weteranka I

Dorota  wyciskając w 3 podejściu 115 kg zajęła 1 miejsce w swojej kategorii wśród seniorek oraz wygrała rozgrywaną w formulę Open kategorię weteranek.

Abramczuk Adam kat. 66 kg – Senior

Adam w swojej kategorii w ostatnim podejściu zaliczył ciężar 112,5 kg co dało mu 3 miejsce.

Bzdela Andrzej kat. 93+ kg – Weteran I

Andrzej zajął 3 miejsce wśród weteranów wyciskając 105 kg.

Cisak Józef kat. 93 kg – Weteran III

Józef po raz kolejny pokazał młodszym zawodnikom, że w sporcie siłowym wiek nie ma znaczenia, liczy się konsekwencja, wytrwałość i praca. Wygrał swoją kategorię wyciskając  90 kg.

 

„Bartosz” jest przykładem turnieju o charakterze integracyjnym i zasięgu ogólnopolskim. Od czterech lat dzięki udziałowi Reprezentacji Litwy „BARTOSZ” przybrał rangę międzynarodową. Obejmuje jedną konkurencję – wyciskanie sztangi leżąc. Wpisany jest do kalendarza imprez Polskiego Związku Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Celem turnieju jest popularyzacja sportów siłowych głównie wyciskania sztangi leżąc, oraz propagowanie aktywnego uprawiania sportu wśród osób niepełnosprawnych, młodzieży i dorosłych. Od pierwszej edycji to jest od 2002 roku, „Bartosz” odbywa się w Tarnobrzegu

Gratulujemy wyników !